Kan ik mijn tickets inruilen?

De aankoop van tickets kan niet worden ontbonden op basis van de Wet Koop op Afstand. De koop en verkoop van tickets valt onder de uitzonderingsbepaling als opgenomen in artikel 7:46i lid 3BW betreffende tijdsgebonden producten. Ten aanzien van deze tijdsgebonden producten is bepaald dat ze (vanwege hun tijdsgebonden karakter) niet op basis van deze wet geretourneerd kunnen worden.